Reklama

Zoom Meetings dla Mac

 • Darmowa

 • Po Polski
 • V 5.17.5
 • 3.2

  (842)
 • Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Program VoIP i IM na dużą skalę

Zoom to aplikacja społecznościowa i komunikacyjna, która oferuje rozmowy wideo i wiadomości błyskawiczne dla dużych grup ludzie. Oprogramowanie IM i VoIP zostało opracowane przez Zoom Video Communications dla studentów, pracowników firm i przedsiębiorców do prowadzenia wideokonferencji. Każda konferencja może zgromadzić ponad 50 użytkowników, z których 49 z nich będzie jednocześnie wyświetlanych na ekranie. Nie powinno to zniechęcać zwykłych użytkowników do korzystania z Zoom, ponieważ ma prosty interfejs, który każdy użytkownik może zrozumieć. Niezależnie od tego, czy chcesz spotkać współpracowników, czy połączyć się z bliskimi, Zoom pozwala usłyszeć i zobaczyć ich w wysokiej jakości Usługa VoIP

Poważne funkcje wideokonferencji  

Aplikacja Powiększenie na komputer otwiera się z panelem użytkownika, dając dostęp do pięciu kart: Strona główna , Czat, Telefon, Spotkania i Kontakty. Domyślnie panel użytkownika wyświetla zakładkę Home. Dzieje się tak, ponieważ zawiera podstawowe funkcje konferencji wideo, a mianowicie: nowe spotkanie, dołączanie, harmonogram i udostępnianie ekranu. Zarówno przycisk Nowe spotkanie, jak i przycisk Zaplanuj umożliwiają organizowanie spotkań. Wszystkie Zaplanowane spotkania są wymienione na karcie Spotkania. 

Po wejściu na spotkanie pojawi się nowe okno. Kontrolki spotkania zostaną wyświetlone na dole okna, a przekaz wideo od innych rozmówców będzie wyświetlany na górze. Środek okna jest przeznaczony dla użytkownika, którego Zoom wykryje, że mówi lub wydaje najwięcej dźwięku. Pomaga to wszystkim w grupie skoncentrować się na tej osobie. Jeśli w tle będzie głośny hałas, możesz kliknąć przycisk Wycisz na pasku sterowania spotkaniem.  

Ulepszone możliwości komunikacji

Te funkcje różnią się od tych na karcie Telefon. Zamiast VoIP, Zoom Phone umożliwia zadzwonienie do innego użytkownika przy użyciu identyfikatora rozmówcy Zoom. Umożliwia także zostawianie wiadomości głosowych i przeglądanie historii połączeń na koncie Zoom. Możesz zapisać ID dzwoniącego w zakładce Kontakty. Domyślnie jest uporządkowany alfabetycznie. Aby uzyskać dostęp do najważniejszych kontaktów, oznacz je jako Oznaczone gwiazdką lub Automatyczna odpowiedź. Pamiętaj, że połączenia wykonane przez kontakt z automatyczną odpowiedzią będą natychmiast odbierane przez Zoom.

Możesz używać Zoom jako wszechstronnegonarzędzia biurowego i zwiększania produktywności. Oprócz funkcji VoIP umożliwia udostępnianie ekranu, czatowanie z kontaktami i wysyłanie plików. Chociaż możesz używać funkcji czatu do plików współpracownikom, możesz je również prezentować za pomocą funkcji Udostępnij ekran . Na przykład masz prezentację przewodnią. Możesz otworzyć prezentację na pulpicie i kliknąć przycisk Udostępnianie ekranu. Dzięki temu uczestnicy rozmowy mogą zobaczyć plik podczas słuchania Twojej prezentacji. 

Doskonałe narzędzie VoIP dla przedsiębiorstw

Zoom to odpowiednia aplikacja dla wszystkich użytkowników, którzy muszą koordynować lub łączyć się z dużą liczbą użytkowników. Dzięki funkcjom wideokonferencji i współpracy możesz kontynuować realizację kilku działań grupowych, takich jak projekty klasowe, seminaria internetowe i spotkania biznesowe. 

Zalety

 • Ponad 50 użytkowników w jednym połączeniu
 • 49 użytkowników wyświetlanych na ekranie
 • Możliwość współdzielenia ekranu
 • Funkcja czatu

Wady

 • Niejasne ustawienia szyfrowania

Jest równiez dostepny na inne platformy

Program jest dostępny w innych językach


Zoom Meetings dla Mac

 • Darmowa

 • Po Polski
 • V 5.17.5
 • 3.2

  (842)
 • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Zoom Meetings

Czy próbowałeś Zoom Meetings? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!


Reklama

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.